Правила безпечного використання односпальних електропростирадл

0
289

Часто споживачі стикаються з такою проблемою, як відсутність повноцінного опалення взимку. Особливо це стосується будинків із центральним опаленням або дач, які відвідали у зимовий час. Хорошим рішенням усунення незручності — це купити електропростирадло. З її допомогою можна швидко зігрітися та підтримати стабільну температуру протягом деякого часу. А якщо врахувати, що їхній асортимент досить широкий, то користувачі можуть вибрати потрібний варіант. Це посилання вас переведе в каталог гарних електропростирадл.

Правила безпечного використання односпальних електропростирадл

За своїми функціональними особливостями простирадла для обігріву поділяються на кілька видів:

  • прості в експлуатації, що працюють просто від включення до електромережі. Постійно функціонують в тому самому режимі;
  • обладнано спеціальним регулятором, за допомогою якого можна встановлювати потрібний режим.

Більш сучасні вироби мають регулятор і відрізняються великою кількістю режимів. Вони зручніші у використанні, оскільки дозволяють підібрати саме той режим, який оптимально підходить споживачеві.

Розміри

Якщо електропростирадло обрано неправильно за розмірами, то і практичність його буде знижено. Тому, перш ніж піти в магазин за виробом, потрібно визначитися із її розмірами. Габарити простирадла та спального місця повинні відповідати один одному. Спочатку оцінюють спальне місце, визначають його розміри та кількість осіб, які на ньому спатимуть. Для двох спальних місць чудово підійдуть простирадла для електрообігріву з габаритами 185×150 або 200×170.

Допускається вибирати для двоспальних ліжок моделі менше, наприклад, полуторні. Але це робиться виключно з метою економії. Розміри полуторного електричного простирадла з підігрівом становлять 150×80, а односпального 130×70. Цілком можливо використовувати односпальне електропростирадло для двоспального ліжка. Розташувати її можна поперек ліжка. Не обов'язково прогрівати повністю все тіло. Багато лікарів вважають, що не варто прогрівати ділянку серця. Якщо у користувача існують проблеми зі здоров'ям у цій галузі, то простирадло мають нижче рівня грудей.

Матеріали

Наступний аспект, на який потрібно звернути увагу при виборі — матеріали, що використовуються для виготовлення електропростирадла.

Найкращим матеріалом вважається бавовна. Він є екологічним, але завжди практичним. Швидко забруднюється та зношується. Альтернативою є вироби, виготовлені із синтетичних матеріалів. Добре себе виявили такі матеріали, як полікоттон та фліс. За своїми характеристиками наближаються до бавовни і тішать своєю практичністю. На дотик приємні та прості у догляді.

Всі матеріали, перераховані вище, зможуть прослужити довгий час та порадують своєю якістю.