За якими критеріями вибирати журнальний столик?

0
314

Отже, ми вибираємо журнальний столик. Це один із головних меблевих атрибутів вітальні. Він допомагає впорядкувати простір, зробити його більш функціональним та зручним. До того ж, навіть цей звичайний столик може багато сказати про його власника: стиль, переваги в книгах і журналах, інтереси або навіть вік.

Але виробники меблів пропонують безліч моделей журнальних столиків. І зробити вибір буває не так просто, як здається. Чим вони відрізняються і якою підійде саме вам? Розглянемо кілька основних критеріїв, щоб зрозуміти, як вибрати журнальний столик для вітальні вдало. Замовити якісні журнальні столики ви можете тут https://ars.ua/mebli/stolovi-mebli/zhurnalni-stoliki/.

За якими критеріями вибирати журнальний столик?

ПИТАННЯ, НА ЯКІ ВИ ПОВИННІ ВІДПОВІДІТИ

Зайшовши в каталог інтернет-магазину або меблевий салон, а ще відразу як вирішили купити журнальний столик, дайте відповідь на ці запитання:

  • Навіщо ви будете використовувати журнальний столик? Як стіл для сервізу, місце для зберігання речей, постачання, елемент декору?
  • Які розміри вашої вітальні?
  • Стіл має стати родзинкою кімнати чи просто гармонійним доповненням до основного інтер’єру?
  • Він буде стояти на одному місці або знадобляться переміщення з кімнати в кімнату? Чи будуть корисні коліщатка?
  • Які габарити дивана чи крісла, біля яких стоятиме столик? Він повинен бути вищим або нижчим за сидіння?
  • Чи потрібне вам додаткове місце для зберігання речей?
  • У якому стилі виконано вашу вітальню? Чи дотримуєтесь одного стилю в оформленні інтер’єру?
  • Чи хочете ви додати до кімнати більше текстури? Що вам ближче: натуральна фактура дерева чи гладка поверхня пластику та скла?

Якщо ви заздалегідь відповісте на ці прості питання, вибирати буде легше. До того ж, ви зможете зрозуміло та докладно викласти свої побажання консультанту.

РОЗМІР І ФОРМА

Зазвичай вибирають мобільні журнальні столики невеликих розмірів. Стандартно висота журнального столика від 40 до 50 см. І що стіл довше, то нижче. І навпаки – чим вищий стіл, тим менша площа стільниці.

На них достатньо місця, щоб залишити кілька книг, журналів та газет. Зберігання преси – класичний варіант використання столиків. На більших за розмірами моделях можна залишати квіти, скульптури, інші речі для прикраси інтер’єру. Поставте на журнальний столик світильник, і він стане чудовою альтернативою денному світлу у вітальні.

Найбільш зручні форми журнальних столиків: квадратна та прямокутна. Їх зручно ставити біля стіни, розгортати різними сторонами.

Журнальний столик часто використовують як кавовий, тому на ньому можна розмістити кавовий або чайний набір, тарілку з солодощами. Столик може бути на звичайній ніжці або суцільній опорі. У другому випадку простір між підлогою та стільницею можна використовувати для зберігання сервізу, книг, платівок тощо. Якщо ви оберете столик на коліщатках, його можна використовувати як сервірувальний: зберігати в ньому запас посуду або їжі. Поставте на нього алкоголь, різні коктейлі, і журнальний стіл перетвориться на виїзний бар. Окремо варто відзначити журнальні столики-трансформери. Такі моделі мають усередині своєї конструкції вільний простір, у якому можна зберігати пляшки, стереосистему, пульти тощо.