Як вибрати потужний і функціональний шуруповерт?

0
471

Повісити полку, прикрутити плінтус та інші роботи по вгвинчування саморізів вручну, користуючись лише хрестової викруткою — справжнє пекло для майстра. Куди простіше взяти шуруповерт і зробити все за кілька хвилин. Тому цей інструмент просто необхідний, що для будинку, і практично незамінний на роботі. Якщо ви хоч раз стикалися покупкою інструменту, то напевно зіткнулися з різноманіттям. Замовити потужний і функціональний шуруповерт ви можете в магазинi https://kub.kh.ua/oborudovanie-i-instrument/shurupoverty/. Як же вибрати шуруповерт? Розберемося з цим питанням в цій статті.

Як вибрати потужний і функціональний шуруповерт?

Навіщо взагалі потрібен ШУРУПОВЕРТ?

Розберемося в сфері використання даного інструменту:

  • загвинчування і відгвинчування кріпильних систем .;
  • затягування анкерів;
  • можна використовувати для свердління отворів в м'яких матеріалах;
  • нарізкарізьблення.

Майстри за час використання цього інструменту придумали ще багато різних варіантів застосування, але основним залишається вгвинчування і вигвинчування кріплення.

Коли виникає питання, що краще вибрати шуруповерт або дриль, або ж два-в-одному, то природно потрібно відштовхуватися від того в яку роботу ви будете застосовувати даний пристрій. Якщо ваша робота пов'язана з меблями і найчастіше ви будете працювати саме з ним, а не з металом деревом і бетоном, то краще взяти окремий шуруповерт. Якщо необхідний максимально універсальний інструмент, то хорошим варіантом буде дриль-шуруповерт, де є змінні насадки.

Конструкція шуруповерта влаштована так, що інерційний момент під час роботи немає. Як тільки ви відпустили вимикач, він перестав обертатися. Дриль працює трохи по іншому і ще кілька секунд продовжує працювати.

Швидкість обертання дрилі в рази перевищує швидкість звичайного побутового шуруповерта (зазвичай це 500-600 оборотів / хвилину). Якщо дивитися в загальному, то це два різних самостійних інструменту для різних завдань. Для виконання серйозних ремонтних робіт краще брати два окремих приладу. У побуті добре себе показують дрилі шуруповерти, але свердлити ними багато у вас не вийде, це скоріше варіант для дрібного домашнього ремонту.

Побутові і професійні

Відмінності тут прості — потужність, розмір патрона, особливість харчування, наявність різних доп. функцій, вага, ціна. Побутові пристрої легкі, часто з живленням від акумулятора, коштують недорого. Швидкість їх обертання зазвичай 400-500 об / хв, крутний момент близько 10-15Н * м Вони добре підійдуть вам якщо ви плануєте рідко і недовго працювати. Добре справлятися зі складанням меблів та іншими дрібними побутовими завданнями.

Професійні володіють більш значними характеристиками. Швидкість обертання зазвичай 1300-1500 оборотів / хв, а крутний момент 130 Н * м. Вони здатні легко витримувати високі навантаження, дриль навряд чи замінять, але зможуть впорається і зі свердлінням твердих поверхонь. Цей варіант підійде вам якщо ви робіть дуже часто або ж професійно займаєтеся ремонтом.

Щоб зрозуміти який вам потрібен інструмент, ви повинні зрозуміти, яка буде навантаження на ваш майбутній шуруповерт. Не завжди професійний інструмент це найкращий інструмент. У звичайному побуті вам може підійти і найпростіший шуруповерт.