Установка огорожі та огорож. Як правильно провести роботи

0
357

Для захисту території довкола будинку від несанкціонованого проникнення сторонніх власники нерухомості ставлять паркани. І вони хочуть, щоб створена огорожа була міцною, надійною, довговічною і недорогою. Тим, хто хоче звести міцну та доступну за вартістю конструкцію, варто подумати про монтаж паркану з профнастилу.

Одна з головних переваг такого огородження – легка установка, відсутність необхідності використовувати спецтехніку. Маючи всі необхідні інструменти та матеріали, вдасться провести монтаж паркану своїми руками, не залучаючи до роботи фахівців. Замовити професійний монтаж огорожі ви можете тут https://sitka.com.ua/ru/zabory-ustanovka.

Установка огорожі та огорож. Як правильно провести роботи

Підготовка: схеми, креслення

Перше, що потрібно зробити власнику нерухомості, який вирішив побудувати паркан із профлиста своїми руками, скласти докладну схему огородження, яка дозволить зрозуміти, як стане конструкція виглядати після зведення. Креслення потрібно робити в масштабі. На схемі мають бути відображені всі конструкційні елементи огорожі. Що потрібно відобразити на ескізі:

  1. Місце на ділянці, де буде встановлюватися конструкція.
  2. Місце, де буде розташована хвіртка.
  3. Місце, де заплановано ворота.
  4. Розміри огорожі, прямі та нерівні відрізки рельєфу ґрунту, через які доведеться використовувати листи профнастилу різного розміру, щоб забезпечити однакову висоту огорожі по всій його довжині.
  5. Місця встановлення опорних стовпів.
  6. Відстань між конструкційними елементами. Наприклад, між сусідніми опорами.
  7. Глибину, на яку будуть занурені у ґрунт стовпи.
  8. Розташування лагів, до яких кріпляться листи профнастилу.
  9. Матеріали, що їх використовуються, їх розміри. Наприклад, профільована труба розмір 40х20 мм.
  10. Місця кріплень профнастилу до лагів.
  11. Якщо поруч із огорожею будуть якісь споруди, зелені насадження, варто їх також вказати в кресленні. Це дозволить оцінити, чи не стоятимуть вони надто близько від паркану.

Чим докладніше схема, тим зрозуміліше для власника будинку, як виглядатиме паркан, який він вирішив збудувати. Щоб зробити точне креслення, можна скористатися спеціальними графічними програмами або намалювати малюнок на міліметровому папері. Чим зручне створення схеми у графічному редакторі – деякі засоби візуалізації дозволяють створювати тривимірні об'єкти. Завдяки чому можна наочно побачити, як виглядатиме встановлена ​​навколо ділянки огорожа.

Навіщо робити ескіз на папері або в електронному вигляді перед монтажем парканів із профлиста:

  • схема у масштабі дозволяє зробити точний розрахунок матеріалів;
  • вдасться не допустити помилок при встановленні каркаса;
  • не доведеться пам'ятати безліч цифр, відстаней між елементами.