Порошкове фарбування поверхонь

0
490

Порошкове фарбування опор ЛЕП

У світі все більше місця заповнюють різні вироби, виконані з металу. Вони мають не зовсім пріглядний вид, якщо не покрити декоративною фарбуванням — однієї з можливостей доведення до відповідності естетичним нормам. Метал має слабкість — він не може протистояти корозії. З огляду на це, вибирається спосіб фарбування металевого виробу і тип фарби, що в свою чергу збільшить термін служби виробу. Відмітною якістю порошкових барвників є здатність захищати фарбується від зовнішніх негативних впливів. Тому порошкова фарба стала настільки затребувана. З середини двадцятого століття фарбування порошкове стала витісняти звичайну рідку фарбування, якою покривали метал, проявляючи свої переважаючі якісні властивості. Скористатися порошковим фарбуванням металу ви можете на сайті http://colour-step.com/poroshkove-farbuvannya-kolori-ral.

Порошкове фарбування поверхонь

Методом напилення порошкова фарба наноситься на поверхню рівним шаром. А застосовується для забарвлення тільки спеціальна фарба — полімерно-порошкове, що складається з найдрібніших частинок полімерів, замішана на епоксидних і поліефірних смолах, що володіють термопластичними властивостями.

Порошкові барвники, що виключають в своєму складі вміст розчинників, стали застосовувати в даний час для фарбування поверхні МДФ. При цьому досить нанесення одного шару фарби, на відміну від звичайної, після шару, якій потрібно проводити шліфовку, потім наносити наступний. Порошкова фарба цього не вимагає, як не вимагає і вентиляції при виконанні роботи. А це не несе витрати на електроенергію. Відповідно, вартість забарвлення порошковою фарбою знижується. Технологія і якісні особливості фарби з полімерного порошку наділяють її величезними перевагами над іншими способами забарвлення різних поверхонь.

Порошкове фарбування металу — це нова технологія, заснована на нанесенні порошкової фарби, а потім нагрівання деталі, щоб забезпечити полімеризацію порошку під впливом високих температур. Після завершення всіх необхідних процедур покриття з порошкової фарби є більш стійким до погодних умов, температурного впливу і пошкоджень, оскільки утворює захисний шар на металевих деталях.

Порошкове фарбування вимагає попередню очистку деталі від інших шарів фарби, а також зачистку від корозії і забруднень. Від чистоти вироби буде залежати довговічність і міцність покриття.

Для порошкового фарбування можна використовувати металеві конструкції з алюмінію, нержавіючої сталі і заліза. Без фарбувальної камери проведення робіт неможливо, оскільки в ній проводиться фільтрація повітря від дрібних частин фарби, які наелектризований не потрапили на виріб, а також процес нагрівання деталі.

Існує безліч моделей камер для порошкового фарбування, відрізняються вони типом управління, фільтрації, а також способом сушіння готового виробу, який може відбуватися як за допомогою електрики, так і за допомогою газу.