Металочерепиця – найпопулярніше покриття для даху в Одесі

0
542

Нинішній будівельний ринок представлений величезною кількістю будматеріалів, багато з яких з'явилися порівняно недавно. Металочерепиця в Одесі https://mostasia.od.ua/uk/product-category/metalocherepytsya/, яка з'явилася в кінці 20 століття, є одним з улюблених покрівельних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям і масою достоїнств цей будматеріал швидко припав до душі сучасний споживач, зайняв лідируючі позиції, став досить затребуваним і популярним.

Металочерепиця – найпопулярніше покриття для даху в Одесі

Металочерепицею називають матеріал для покриття покрівлі будівель і споруд, виготовлений найчастіше з рулонної оцинкованої сталі, рідше міді і алюмінію. Товщина сталевого листа зазвичай становить не менше 0,5 мм. Щоб додати матеріалу міцності і довговічності, його покривають захисним шаром, гарантують і піддають хімічній обробці. Крім того, листи металочерепиці обробляють кольоровим полімерним покриттям. Варто відзначити, що ціна готового виробу повністю залежить від виду полімеру, який використовують під час покриття матеріалу. Потім за допомогою спеціального обладнання металочерепиці надають хвилеподібну форму, яка згодом робить покрівельний матеріал більш жорстким і привабливим.

Металочерепиця виготовляється на спеціалізованому гибочном і профілюючому обладнанні.

Основні етапи виробництва:

  1. Виготовлення сталевих листів, нанесення на них антикорозійних куль (лист повинен мати абсолютно гладку поверхню, щоб огороджувальні шари лягали рівно).
  2. Грунтовка аркушів (якість грунтування впливає на подальше нанесення покриття з полімерів).
  3. Сушка виробів (здійснюють в печах, що підтримують певну температуру).
  4. Охолодження (проводять, щоб домогтися в подальшому хорошого зчеплення полімерного покриття з металевим листом).
  5. Нанесення полімерного покриття (впливає на основні характеристики покрівельного матеріалу).
  6. Сушка готового виробу.

СТРУКТУРА металочерепиця

Основою матеріалу є лист оцинкованої сталі, виготовлений методом гарячого оцинкування. Щоб значно посилити позитивні властивості матеріалу, підвищити антикорозійні якості розробляються нові види таких захисних покриттів. Сьогодні проводять впровадження нових сплавів: алюмокремнія, цинку з залізом або алюмінієм, причому в різних комбінаціях і пропорціях. Зворотний бік зазвичай обробляють захисною фарбою, зовнішню полімерами.

Сьогодні промисловість пропонує металочерепицю всіляких квітів і відтінків. Покрівля, виконана в ніжних світлих тонах, ідеально підійде для жарких і сонячних регіонів. Любителі розкішних і оригінальних дизайнерських проектів можуть використовувати металочерепицю яскравих кольорів, особливо виглядатиме покрівля, виконана з різнокольорового матеріалу. Вибираючи колір покрівельного покриття, кожен керується власними уподобаннями та бажаннями. Однак слід пам'ятати і враховувати, що на черепиці більш темних кольорів сліди вицвітання більш помітні, ніж на світлій покрівлі.