Будівництво та проектування приватних будинків в Україні

0
341

Виберемо технологію для того, щоб збудувати будинок своїми руками.

Отже, якщо Ви вирішили збудувати собі котедж чи будинок, то головне питання, яке постає перед Вами це: «З чого збудувати будинок?». У статті ми порівняємо найкращі технології будівництва будинків, які найкраще підійдуть для того, щоб збудувати будинок своїми руками. Обмовимося, що під словами «побудувати будинок своїми руками» ми розуміємо будівництво не лише виключно власними двома руками, а й з мінімальним залученням робочої сили як помічники. Головне, що ми вкладаємо в поняття «збудувати будинок своїми руками», це не замовляти будівництво будинку в будівельних компаніях, а самому визначати та контролювати весь процес будівництва будинку. Будівництво та проектування приватних будинків в Україні ви можете замовити тут https://dewpoint.com.ua/.

Будівництво та проектування приватних будинків в Україні

Однак треба пам’ятати, що далеко не кожному дано здолати таке! Іноді, внаслідок відсутності належних знань, бажання вивчати нормативні документи СНиПы, ГОСТы, зростання рук не з того місця, відсутності проекту та інженерних розрахунків — таке будівництво може перетворитися на кошмар, який не заощадить, а витратить усі ваші грошові заощадження і закінчиться повним фіаско. . З іншого боку, досить велика кількість будівельних фірм, присутніх сьогодні на ринку малоповерхового будівництва, це свого роду збіговисько авантюристів, які поверхово знаються на будівництві, купили вступ до СРО (А вступ до СРО на сьогодні саме купується в 99,99% випадків!). Тож вирішувати Вам! Ця стаття має інформаційний та оглядовий характер і не є повним керівництвом для будівництва.

Порівняння пінобетону та газобетону

Газовий бетон має дві переваги — він міцніший і на нього легше лягає штукатурка. За рештою параметрів він поступається пінобетону. Плюс треба врахувати, що виробництво обладнання газобетону значно дорожче — воно обчислюється в сотнях тисяч доларів, а обладнання для виробництва пінобетону коштує близько 100 000 рублів.

Пінобетону властива закрита структура пористості, тобто бульбашки всередині матеріалу ізольовані одна від одної. У результаті за однакової щільності пінобетон плаває лежить на поверхні води, а газовий бетон тоне. Таким чином, пінобетон має більш високі теплозахисні та морозостійкі характеристики. Завдяки цим властивостям пінобетон може використовуватись у місцях підвищеної вологості та на стиках холод – тепло, тобто. там, де застосування газового бетону є неприпустимим.

Пінобетон взагалі не вбирає вологу, на відміну газового бетону, має наскрізні пори, т.к. структура пінобетону — це скріплені між собою замкнуті бульбашки — звідси і назва — «пінобетон».