Як вибрати квартиру від забудовника в Харкові?

0
637

Якщо при виборі квартири орієнтуватися тільки на ціну, то можна опинитися на поверсі з 20-ю студіями, де життя буде як в гуртожитку. Для того щоб порівнювати різні пропозиції на ринку, потрібно знати критерії. Ось деякі з них:

  1. Кількість квартир на поверсі. Якщо їх більше 15-ти, то жити будете, як в гуртожитку.
  2. Товщина зовнішніх стін. Є стіни товщиною 25 см, а є — 66 см.
  3. Безпека. Це закриті двори, відеоспостереження по периметру.
  4. Наявність місць для паркування. Якщо їх набагато менше, ніж квартир, то доведеться щодня намотувати кола по кварталу в пошуках місця для паркування, сваритися з сусідами і псувати собі нерви.

Житлобуд2 будівельна компанія, найбільший забудовник житлової та комерційної нерухомості в Харкові. Купити без посередників: квартиру, комерційне приміщення для бізнесу, паркінг. Якість будівництва, сучасні проекти, компанії більше 75 років.

Як вибрати квартиру від забудовника в Харкові?

Від усього цього залежить ціна. Чим краще характеристики, тим дорожче квартира, при цьому і жити в ній буде комфортніше.

На відміну від котеджу, квартира не існує сама по собі. Її оточують сусіди по сходовому майданчику, і це сусідство може стати щоденною головним болем після переїзду. Якщо на поверсі більше 15 квартир (переважно студій), то принцип життя буде — «гуртожиток». Найчастіше такі квартири купуються для здачі в оренду, тобто склад мешканців буде постійно змінюватися. Бруд, розписані стіни, шум забезпечені. Не кажучи вже про черги на ліфт. Природно, квартира в такому будинку буде коштувати дешевше.

Саме тому забудовники не показують плани таких поверхів. Наполягайте на тому, щоб забудовник показав повний поверховий план Вашої парадній.

В агентство звертаються з метою отримати велику інформацію про новобудови і тим самим заощадити час. Але важливо пам'ятати, що ні в одному агентстві немає бази ВСІХ новобудов. У багатьох забудовників власні відділи продажів, і вони продають квартири самостійно.

Навіть якщо будинок називається «цегляно-монолітним», конструктив його зовнішніх стін може бути різним. У одних забудовників стіни — 25 см, а у інших — 66 см.

Зараз багато забудовників декларують, що побудують школи, дитячі садки, поліклініки тощо. Ці декларації повинні бути підкріплені підготовленим проектом установи, отриманням дозволу на будівництво, початком будівництва. Інакше появи школи або дитсадка можна і не дочекатися.