Як вибрати інструменти для відмички або аварійного відкриття замків

0
269

Якими інструментами користуються фахівці для відкриття замків

Розкрити замок можна силовим та інтелектуальним способами. У першому випадку використовують болгарку, газовий різак, гвоздодер, кувалду та інші важкі інструменти, які неминуче ушкоджують вхідні двері. Такого методу вдаються співробітники МНС, коли є загроза життю чи здоров'ю людей. Але навіть у екстреній ситуації потрібно прагнути вирішити проблему з мінімальною шкодою для майна. Розкрити замок по-розумному, швидко та акуратно допоможуть майстри компанії «https://instrumenti-otmichki-lockmastera.in.ua/otmychki-dlya-zamkov-angliyskogo-tipa».

Як вибрати інструменти для відмички або аварійного відкриття замків

Якими інструментами користуються фахівці для відкриття замків без пошкоджень?

Для аварійного відкриття дверей часто використовують відмички. Їх винайшов та запатентував американець Альфред Хоббс у 1851 році. З того часу цей інструмент – один із найпоширеніших способів розтину різних типів замків.

Залежно від типу та складності замку застосовують:

  1. Універсальні відмички. Сталеві дротяні гачки, змінені болванки ключів з борідками, зубцями та зачепами, набірні ключі. Використовуються в роботі з циліндровими, сувальдними, рейковими та трубчастими замками.
  2. Магнітні відмички. Призначені для відмикання магнітних замків і є електромагнітними котушками з сердечником. Дія магніту змушує рухатися металеву напрямну замка.
  3. Пістолети-відмички пікган. Ці прилади посилають імпульс всередину замка і активують всі штифти одночасно, циліндр починає обертатися, і запірний механізм розблоковується. Бувають у механічній та електричній версії.
  4. Бамп інструмент. Відрізняється від пікгану формою. І хоча в перекладі з англійської «бамп» – це удар, ніяких пошкоджень замку не наноситься, а ось відкрити його за допомогою цього методу злому можна за хвилину.

Як підібратися до замку та яким інструментом його краще відкрити, вирішить майстер. За 10 хвилин досвідчений фахівець промацає штифти і відкриє запірний пристрій.

Якщо вам потрібне аварійне відкриття замків, але при цьому ви хочете, щоб ваші двері та замки залишилися цілими, залиште заявку на нашому сайті прямо зараз. Фахівці компанії «instrumenti-otmichki-lockmastera.in.ua» швидко та акуратно відкриють замок будь-якої складності, а ви отримаєте безперешкодний доступ до приміщення.