Ванна та необхідні аксесуари для повноцінного облаштування простору для купання

0
454

Поради щодо вибору ванн: тренди, бренди, як вибрати або що то своє

На сьогоднішній день найголовнішою невід’ємною річчю будь-якої ванної кімнати є сама ванна. Вибирати даний атрибут слід ретельно, так як він прослужить нам не один рік. Але для того, щоб найбільш повно насолодитися всіма перевагами і перевагами обраної вами ванни, слід для початку правильно її встановити. Поради щодо вибору ванн в цій статті допоможуть вам вибрати кращий варіант. Ванну та необхідні аксесуари для повноцінного облаштування простору для купання ви можете замовити на сторiнцi https://leoceramika.com/. Лео Кераміка пропонує якісну продукцію для вашої ванної кімнати від всесвітньо відомих виробників. В каталозі досить багатий асортимент сантехнічних товарів за доступною ціною в Україні. Тут є всі сертифікати якості на будь-яку продукцію.

Ванна та необхідні аксесуари для повноцінного облаштування простору для купання

Встановлюючи ванну, слід спиратися на такі критерії:

  1. Висоту ванни, так як, купуючи нову ванну, ви можете вибрати і новий розмір, який може суттєво відрізнятися від колишньої моделі. І якщо розмір ванни відрізняється від попереднього, то це може спричинити за собою зміну стояка і внесення деяких змін в плиткове покриття стіни.
  2. Розмір ванни. Може статися так, що обрана вами ванна не увійде в приміщення для установки, або ж виявиться дуже малою для нього. І це ніяк не зможе сприяти створенню комфортної та затишної обстановки у ванній кімнаті.
  3. Перед самою установкою ванни в приміщенні слід підготувати його стіни. Головне, щоб кут стіни, де передбачається розміщення ванни, мав сувору перпендикулярність. Після цього відбувається сама збірка ванни. Перевернувши її, слід обережно покласти її на підлогу, не забувши при цьому постелити під неї який-небудь м’який матеріал. Ви можете детально вивчити сам процес установки даної конструкції, переглянувши відео як встановити ванну.

На сьогоднішній день великого поширення набули ванни з необхідністю вкручування ніжок і їх регулювання по висоті. І існують різні способи установки ніжок. Це і монтування саморізів, утягіванія болтами, або їх вкручування в уже готові отвори, що мають різьбу.

Для того щоб ванна була міцно встановлена, слід ретельно провести закрутку ніжок. І далі йде вже сама установка сифона. Після закінчення даної процедури відбувається під’єднання шланга до отвору, що має переливний призначення і виведення його в сифон або ж стік.

Якщо ви вибрали ванну, яка за розмірами виявилася значно нижчою за попередню, то слід також провести укладання плитки до самого її заснування. Завдяки встановленій плитці стіна не буде стикатися з ванною в три сантиметри.

І вже після всієї проведеної процедури відбувається перевертання ванни і її установка. Після установки слід перевірити ванну на наявність патьоків, попередньо набравши її до країв. Якщо ж така проблема виявлена, то прокладку слід підтягнути, а з’єднання промазати за допомогою силікону.

При регулюванні ванни по висоті слід уникати її люфту, важливо її міцна установка на ніжки. Після самої установки слід провести відсунення ванни від стіни і промазування її за допомогою спеціального силіконового герметика. Після чого слід щільно притиснути конструкцію до стіни і почекати, поки не висохне герметик. І вже коли сам процес висихання герметика завершиться, ванною можна впевнено користуватися.