Порівнюємо зарядні станції та генератори – що краще купити для вирішення побутових завдань?

0
269

Порівнюємо зарядні станції та генератори – що краще купити для вирішення побутових завдань?

Вирішення проблеми відсутності електроенергії можливе кількома шляхами. Одним із найпоширеніших стане дизельний або бензиновий генератор, який сьогодні можна придбати у багатьох точках реалізації. Принцип його роботи відомий та зрозумілий. Але, він не буде єдиним засобом, більше того, якщо Вам необхідно вирішити звичні побутові завдання, є і альтернатива — сучасні зарядні станції, які відрізняються найвищим функціоналом, економічністю та екологічністю.

Компанія Moto Stuff створила великий каталог портативних станцій для заряджання електроприладів, які можна придбати на офіційному сайті в кілька кліків. До уваги покупців представлені різні моделі, що відрізняються ємністю батареї, наявністю портів і різних додаткових властивостей. Незалежно від обраного типу станції на сайті компанії, Ви обов’язково зможете придбати якісну станцію, виготовлену провідним брендом, якість та функціонал якої суворо відповідає опису. Замовити будь-яку із запропонованих моделей можна на сайті буквально в пару кліків з доставкою. Якщо Ви не знаєте, яку модель вибрати, співробітники магазину готові допомогти, проконсультувати та зорієнтувати за асортиментом.

Чому багато хто вибирає зарядні станції – у чому секрет їхньої популярності?

Якщо порівнювати зарядні станції та генераторні установки, то основні відмінні фактори, які будуть сильно помітними, це:

·         Паливо — дизель і бензин відносяться до тих видів палива, які потрібні для використання генераторів. У випадку зі станціями, жодного палива не потрібно. Заряджати станцію можна буде декількома способами, включаючи найбільш економічно вигідний та екологічний – з використанням сонячних батарей. Виходить, що в даному випадку станції будуть набагато ефективніші, ніж генератори. Що ж до екологічності — просто незамінні.

·         Габарити і вага — маса і параметри генераторів досить значні, навіть, якщо йдеться про найменші моделі. У випадку з зарядними станціями, користувачі мають можливість придбати таку модель, яка матиме вагу близько 5 кг, а значить – її можна буде легко транспортувати.

·         Вартість використання – цей параметр полягає у підрахунку не тільки вартості самого пристрою, а й вартості електроенергії, яку Ви зможете отримати у процесі експлуатації. Щодо генератора, на витрати з його придбання також накладеться паливо та ціна обслуговування — отримана сума і буде пропорційною вартістю електроенергії, що генерується. У випадку зі станцією витрати окупляться дуже швидко, а регулярних витрат на паливо просто не буде.

·         Обслуговування – у разі, за умови правильної експлуатації, зарядна станція вимагатиме мінімального втручання. Що ж до генератора, то він вимагатиме регулярного технічного огляду, заміни комплектуючих та розхідників. Невиконання таких маніпуляцій загрожуватиме виходом з ладу дорогого агрегату.

У плані функціональності, сучасні зарядні станції можуть запропонувати користувачам майже стільки ж енергії, як і генератори. Звичайно, якщо Вам необхідне постійне підключення потужних електроприладів, станція не зможе впоратися. Однак, якщо йдеться про можливість заряджати акумуляторні прилади і забезпечувати живленням дрібну побутову техніку, інструментарій, станція впорається якнайкраще і заощадить Ваші гроші.