Особливості ортопедичних матраців та вибір наповнювача

0
150

Особливості ортопедичних матраців та вибір наповнювача

Ортопедичні матраци прийшли на зміну класичним аксесуарам для сну і практично витіснили їх з ринку завдяки своїм особливостям і перевагам. На відміну від стандартних виробів, вони дають змогу запобігти розвитку хвороб спини, зокрема остеохондрозу, а також значно покращують якість сну. Завдяки цьому людина, прокидаючись на ортопедичному матраці, почувається значно краще, у неї практично відсутня втома.

Основні особливості

Ортопедичний матрас 160х200, який можна купить недорого на сайті Магдек за посиланням https://magdek.com.ua/ua/matrasi/matrasy-160-200, має такі переваги:

  • профілактика захворювань зі спиною, обумовлена якісною підтримкою хребта;
  • запобігання психічних розладів, пов’язаних з недосипанням;
  • антиалергічні характеристики;
  • запобігання скупченню кліщів (при правильній обробці від пилових паразитів), а також вологи завдяки дихаючій структурі виробів.

При виборі матраца потрібно враховувати вік і особливості фігури людини. Повним людям рекомендовані жорсткі моделі, худим — м’якші. Також необхідно враховувати можливі захворювання хребта і спини. Якщо вас мучать болі в шиї або попереку, також рекомендується зупинити свій вибір на більш жорсткому виробі, але попередньо слід проконсультуватися з лікарем-ортопедом.

Наповнювачі для виробів

На сьогодні існують такі різновиди наповнювачів для ортопедичних матраців:

  1. Пружини «Боннель». Такий виріб містить у собі п’ять пружинних витків, з’єднаних один з одним. Для їх виробництва використовують високоміцний металевий дріт. Наявність конічних пружин забезпечує можливість сприйняття матрацом бічних навантажень. Вироби з таким наповнювачем не скриплять і позитивно впливають на роботу опорно-рухової системи.
  2. Незалежні пружини. У структуру такого виробу входять металеві компоненти циліндричного типу, кожен з яких оснащується окремим чохлом. Коли людина лягає на матрац, кожна пружина прогинається, створюючи необхідне ергономічне положення.
  3. Пінополіуретан. Цей наповнювач належить до категорії штучних і характеризується високими еластичними характеристиками. Цей матеріал вважається нетоксичним і екологічно чистим, що дало йому змогу стати одним із найпопулярніших серед споживачів. Рівень жорсткості виробу визначається його конфігурацією. Наприклад, аксесуари з пружинами обладнуються м’яким пінополіуретаном, а в безпружинних використовується або жорсткий, або поролон середньої жорсткості.
  4. Натуральний латекс. Цей матеріал може бути штучним або натуральним. Перший являє собою різновид пінополіуретану з високими еластичними характеристиками, в основі другого використовується сік каучукових дерев. Між собою ці модифікації відрізняються за ступенем жорсткості. Основна особливість натурального латексу полягає в тому, що це екологічно чистий матеріал, який хоч і швидко вбирає вологу, але також відмінно її випаровує.
  5. Латексований кокос. В основі матеріалу застосовуються волокна кокосових пальм, а його основними характеристиками є жорсткість і висока гнучкість. Ортопедичних особливостей виробу було досягнуто завдяки його просоченню натуральним латексом. У країнах колишнього СРСР матраци з цим наповнювачем вважаються найбільш затребуваними.

Вибір наповнювача потрібно здійснювати відповідно до ваших уподобань, стану здоров’я та особливостей фігури. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант на сайті magdek.com.ua, перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з менеджером.