Одноразовий посуд для доставляння японської їжі: вибираємо необхідне

0
259

Доставляння — це мистецтво, а якісне доставляння — шедевр. Що ж визначає якість? Звичайно ж, пакування, особливо якщо йдеться про ніжні свіжі роли. Навіть самі японці пропонують спочатку насолодитися стравою «очима» і лише після цього розпочинати трапезу. Якою ж має бути якісна пакування для доставки суші та ролів? Якщо ви ще не знаєте, де придбати пакування для доставки японської їжі, загляньте в каталог інтернет-магазину Plus-pack: https://plus-pack.com.ua/ua/g98945437-upakovka-dlya-yaponskoj.

Одноразовий посуд для доставляння японської їжі: вибираємо необхідне

Види одноразових контейнерів для суші та ролів

Пакування для доставлення японської їжі найчастіше виготовляють зі спіненого полістиролу або прозорого пластику. Рідше зустрічається комбінований варіант пакування для доставки суші, зовнішня сторона якого — картон, внутрішня — поліетилен.

Одноразові контейнери для суші та ролів зі спіненого полістиролу легкі та добре утримують тепло. Вибрати цей тип пакування для доставки суші варто, якщо у вас в асортименті є теплі роли. Однак, пам’ятайте, що полістирол через особливості виробництва не може бути прозорим, тому не підходить для вітринної викладки.

Більш універсальними є пластикові одноразові контейнери для суші та ролів. Вони також не пропускають вологу та повітря всередину, можуть мати прозору кришку, що дозволяє демонструвати апетитний вигляд страви.

Залежно від кількості секцій одноразові контейнери для суші та ролів можуть бути одно- та багатосекційними. Останні можуть складатися з однакових секцій для сетів або однієї великої секції та пари дрібних для васабі та імбиру. Додатково необхідно придбати невеликі місткості для соусів.

Вимоги до пакування для доставки суші та ролів

Суші — продукт, що швидко псується, тому пакування для них повинна максимально зберігати свіжість. Якнайкраще з цим справляються одноразові пластикові бокси типу «кришка-дно». Система закривання упаковки для доставляння суші та ролів повністю виключає попадання повітря та вбирання сторонніх запахів.

Ще одна вимога до упаковки для доставляння суші та ролів — інертність до харчових жирів та кислот. Пластик, який має дозвіл на використання з харчовими продуктами, не виділяє запахів, тому може бути розглянутий як пакування для доставляння японської їжі. Пластикова упаковка для доставки суші та ролів має невелику власну вагу, що робить її зручною при транспортуванні.