Квартири з ремонтом в Івано-Франківську від blago developer

0
922

Ремонт від забудовника Що це і навіщо він нам потрібний?

Донедавна квартира на первинному ринку нерухомості виглядала як приміщення з голими стінами, в якому, у кращому випадку, було відокремлено санвузол. Зведення міжкімнатних стін і все подальше оздоблення лягали на плечі покупця. Очевидно, що придбання такої Квартири з ремонтом в Івано-Франківську, крім вартості квадратних метрів, вимагало чималих вкладень і, відповідно, питання про переїзд відкладалося на невизначений час. Але зі зростанням конкуренції у цій сфері розробники все частіше почали пропонувати вже готові до заселення квартири, з мінімальним, але достатнім на кілька років ремонтом.

Квартири з ремонтом в Івано-Франківську від blago developer

У міжнародній практиці це звичайна справа. Покупець сам обирає вартість ремонту нової квартири, інколи ж забудовники навіть пропонують житло з меблями, тобто. остаточно готове до свята новосілля. Але з різних економічних причин нашій країні такі варіанти з’явилися порівняно недавно. Найчастіше забудовники намагалися швидше реалізувати об’єкти, не витрачаючи час оздоблення, а покупці, своєю чергою, купували те, що пропонують, оскільки іншого вибору й було. До того ж, наш менталітет також відігравав велику роль. Покупець завжди б схильний сумніватися як передбачуваний ремонт і тому прагнув зробити його самостійно або хоча б контролювати процес. Тут складно посперечатися. Звичайно, купуючи будматеріали особисто, у Вас буде набагато більше впевненості в тому, що плитка не відпаде, а ламінат не заскрипить, ніж покладаючись на фінансово зацікавлених будівельників, які намагалися на всьому заощадити.

Але кризова ситуація на ринку нерухомості у недавньому минулому зробила свою справу. У населення різко знизилася купівельна спроможність, у відповідь на що забудовники змушені були шукати шляхи залучення клієнтів. Таким чином почали з’являтися різноманітні варіанти вже готового до заселення житла.

Ще хотілося б розповісти про види обробки, які може пропонувати нам забудовник. Адже багато хто розуміє, що ремонт включає основні моменти, які деяким здадуться недостатніми або, навпаки, зайвими розтратами. Отже, сучасне будівництво пропонує три типи обробки:

  • чорнову;
  • часткову;
  •  фінішну.

Чорнова обробка включає розведення комунікацій, електрики, вирівнювання стін і стелі, установку радіаторів, стяжку.

Часткове оздоблення додає до перерахованого вище повне оформлення санвузла.

А фінішна — полягає у приведенні квартири в житловий стан (установка сантехніки, дверей та вікон, укладання плитки та поклейка шпалер).

При цьому найбільшою популярністю користується чорнове оздоблення. Оскільки покупцю надається можливість проводити подальший ремонт на власний розсуд. А для тих, хто віддасть перевагу фінішній — деякі компанії пропонують кілька варіантів дизайнерських рішень, які відрізняються якістю, а значить і вартістю матеріалів, що використовуються. В основному варіант фінішної обробки визначається класом новобудови.

На даний момент, за оцінками експертів квартири з оздобленням широко затребувані серед охочих придбати квадратні метри в будинках економ-класу, а ось для бізнес-сегменту відсоток попиту значно нижчий, що пов’язано з індивідуальними вимогами до дизайну та якості будівельних матеріалів.