Де краще купити потрібну колекцію керамічної плитки?

0
322

Керамічна плитка – один з найпопулярніших матеріалів, що використовуються для обробки приміщень. Особливість її в тому, що керамічна плитка з однаковим успіхом може використовуватися для оздоблення і стін, і підлог, а іноді навіть стель.

Головне, розібратися із запитанням – яка плитка для якого приміщення підійде. Адже асортимент керамічної плитки на сучасному ринку і справді величезний, але тільки правильно підібрана за техніко-експлуатаційними якостями та зовнішнім виглядом (колір, розмір, поверхня) плитка стане практичним рішенням у приміщенні, а також стильним елементом декору кімнати одночасно. Радимо вам купити керамічну плитку Львів в магазині postach.com.ua.

Де краще купити потрібну колекцію керамічної плитки?

Види керамічної плитки

Весь асортимент існуючої на полицях магазинів та сторінках каталогів плитки можна класифікувати за трьома основними ознаками:

 • матеріал, з якого вона виготовлена ​​(біла чи червона глина);
 • структура основи плитки (щільна або пориста);
 • вид покриття (глазурована чи ні).

Як вибрати керамічну плитку

Фахівці виділяють такі основні види плитки:

 • плитка одноразового випалу (слабко-або високопориста, залежно від цього вона може бути призначена для укладання на підлогу або стіни, усередині приміщення або зовні);
 • плитка, виготовлена ​​з фарфорової кераміки (відрізняється високою міцністю поверхні, тому не вимагає додаткового глазурування, підходить для укладання на підлогу);
 • керамічний граніт (високоміцний, стійкий до впливу факторів зовнішнього середовища та екологічно безпечний облицювальний матеріал, що ідеально підходить для укладання зовні приміщень, ефектно вписується в інтер’єрні оформлення);
 • керамічна плитка, глазурована під тиском (низкопориста плитка, яка може використовуватися як в якості покриття для підлоги, так і для облицювання стін);
 • клінкерна плитка (відрізняється високими показниками механічної міцності та стійкості до впливу хімічних речовин, підходить для укладання на підлогу та стіни, ефектно виглядає при укладанні з широким швом, оскільки особливістю технології виробництва є не зовсім рівна кромка плитки).

Яку плитку краще вибрати для ванни

Укладання керамічної плитки у ванну — найбільш популярний варіант її обробки, так як плитка відрізняється відмінними експлуатаційними властивостями в умовах високої вологості. При виборі плитки необхідно враховувати такі критерії:

 • зовнішній дизайн виробу;
 • техніко-експлуатаційні характеристики;
 • форма та розміри плитки;
 • параметри безпеки та ін.

Вибираємо плитку для ванної

Кераміка представлена ​​сьогодні на ринку у величезному асортименті – будь-яких кольорів та відтінків, тому вибір залежить від особистих смакових уподобань покупця. Однак щоб після облицювання ванна кімната виглядала ефектно, необхідно враховувати не тільки смак і власні побажання, але й розміри, форму приміщення, що підлягає облицювання.

Окреме питання – яку плитку краще вибрати для маленької ванни? Адже правильно підібрана плитка дозволить візуально скоригувати приміщення, зробити його затишним та красивим. Наприклад, плитка з вертикально розташованим візерунком дозволить візуально збільшити висотку стелі, темні тони плитки візуально зменшать кімнату, а світлі, навпаки, створять відчуття простору. Великий і яскравий візерунок на плитці просто загубиться в маленькій ванній кімнаті, тоді як стане справжньою прикрасою в просторому приміщенні ванною площею 10м2 і більше.