Ремонт квартири в новобудові: в яку компанію краще звернутись?

0
239

Ремонт квартири в новобудові: в яку компанію краще звернутись?

Плануєте робити ремонт у новій квартирі? Виберіть майстрів, які спеціалізуються на ремонті квартир у новобудовах. Це складніший вид робіт, ніж, наприклад, косметичний ремонт у квартирі. Тому не варто вибирати перших фахівців, які пропонують зробити стяжку підлоги або натягнути стелі. Луше замовити комплексну послугу та отримати готовий результат у найкоротші терміни.

Ремонт квартири в новому житловому будинку

Ремонт в новобудові ціна залежить від обсягу та складності робіт. Рекомендуємо звертатися до фахівців компанії NDSgroup. До ваших послуг досвідчені фахівці, готові виконати роботу в найкоротші терміни та на найвигідніших умовах.

Ціна залежить від виду ремонтних робіт:

  • чорновий;
  • капітальний;
  • під ключ;
  • преміум.

Наприклад, якщо ви замовили створення дизайн-проекту інтер’єру, можете починати робити чорновий ремонт. У деяких квартирах не проведено деяких комунікацій, наприклад, каналізаційна система під сантехніку або стартове оздоблення стін штукатуркою. Має бути виконати цей обсяг роботи, на який буде потрібно час і гроші. Як тільки буде готовий дизайн-проект інтер’єру ви зможете приступити до наступних етапів робіт.

Також у компанії NDSgroup можна замовити капітальний ремонт під ключ. У цьому випадку ви просто запрошуєте експерта на об’єкт та обговорюєте всі етапи ремонту: від чорнових робіт до збирання меблів, встановлення сантехніки та інших деталей інтер’єру. Зрештою ви отримаєте готовий ремонт, готову до заселення нову квартиру.

Тариф преміум відрізняється лише рівнем складності ремонту, а також якістю будматеріалів, оригінальним дизайном інтер’єру та іншими важливими особливостями. Це такий самий обсяг робіт, тільки складніший і найдорожчий. Натомість ви отримаєте більш красивий та сучасний ремонт високого рівня. У такому житлі буде комфортно всій родині.

Не відкладайте замовлення послуг на потім, вибирайте якісний сервіс, який вас влаштує за всіма критеріями. Більше корисної та актуальної інформації вам вдасться знайти на сайті. Наприклад, можете ознайомитись із готовими прикладами робіт, різними рівнями якості ремонту, реалізацією проектів із різними стилями дизайну інтер’єру.

Рекомендуємо почати з виклику експерта на об’єкт та обговорення проекту ремонтних робіт. Виберіть відповідний тариф та почніть займатися якісним ремонтом. Не економте на якості послуг, щоб не перейматись щодо якості виконання робіт на кожному етапі ремонту. Замість цього плануйте переїзд і нове життя у новій квартирі.