Як вибрати декоративну огорожу зі штучної трави?

0
566

Штучна огорожа — це найкращий варіант декорування забору. Якщо огорожу є прозорим, то у будь-якого господаря ділянки виникне бажання його замаскувати. Тому декорування забору дозволить приховати ділянку від сусідських поглядів і поглядів перехожих, дратівливих мешканців заміського будинку. Заміна огорожі може зажадати значних капітальних вкладень. Гарним кроком будет купити декоративну огорожу зі штучної трави.

Якщо паркан зроблений з сітки-рабиці, оформити його штучної огорожею своїми руками буде нескладно.

Як вибрати декоративну огорожу зі штучної трави?

Властивості огорожі зі штучних рослин

Пластиковий паркан випускається з метою імітації натуральних чагарників самшиту або будь-яких інших рослин. Цей матеріал дозволяє створити квітуче огорожу, яке буде зеленим протягом усього року. Така зелень не вимагає регулярного поливання і внесення добрив. Якщо господар дачі алергік, то даний тип огорожі дозволить зменшити кількість квітучих рослин на ділянці. Коли у людини алергія на улюблені троянди, на допомогу можуть прийти штучні рослини.

Декоративні блоки з штучних матеріалів дозволяють облаштувати територію дачної ділянки великий або оформити палісадник малої площі з максимальним ефектом. У більшості випадків вони підходять для декорування відкритих поверхонь. Гнучкість конструкції дозволяє із зручністю використовувати модулі штучної огорожі, щоб втілити дизайн будь-якої складності для таких споруд, як тераси, літні кафе, альтанки та ін.

Для даного декору спеціальний догляд не потрібно, огорожу з легкістю можна встановити і демонтувати. Огорожа з штучних рослин і квітів порадує око не тільки на ділянках з родючим грунтом, але і в посушливих районах із суцільним піском, де будь-яка жива огорожа швидко вигорає від пекучих сонячних променів. Зелені огорожі для дачі виготовляються з поліефіру або поліпропілену, які є безпечними і незаймисту.

Найбільшою популярністю для дачі користується декоративна хвоя, яку при бажанні можна замінити будь-яким іншим штучним матеріалом, з огляду на його фактуру. При покупці рулону або модуля слід виходити з тих рослин, які домінують на ділянці. З вибраного матеріалу забору у вигляді штучного листя бамбука, винограду або самшиту можна створювати не тільки зелені непроникні огорожі, а й оформляти ними фасад самої дачі або різні глухі стіни.