Прозорі скляні перегородки як вдале рішення для великого офісу

0
380

Прозорі скляні перегородки як вдале рішення для великого офісу

Одним з ефективних інструментів для створення сприятливих умов в офісі є прозорі скляні перегородки. Ціна на них формується, спираючись на різні фактори, про що і поговоримо далі.

Щоб вигідно придбати прозорі скляні перегородки для власного офісу варто звернутися на сайт фабрики дверей ТМ Cortez — сюди, де продукція реалізується напряму від виробника за доступною вартістю. Також існує можливість виготовлення перегородок на замовлення. Конструкції мають сертифікати якості та гарантію, що свідчить про їх відмінні експлуатаційні властивості.

Прозорі скляні перегородки: ціна та їх завдання

Головним завданням конструкції є створення сприятливих умов для ефективної роботи працівників в офісі. Ціна на прозорі скляні перегородки формується у залежності від кількості дверей, кольору та товщини скла. Не останню роль грає тип і вид фурнітури. При виготовленні конструкцій на замовлення важливо враховувати індивідуальні особливості приміщення.

Завдяки експлуатаційним характеристикам продуктивність праці в офісі підвищується. Частіше всього ними облаштовують зону для прийому клієнтів чи робочу зону працівників компанії. Перегородки виготовляють із непрозорого скла.

Які бувають скляні перегородки

Орієнтуючись на особливості конструкції скляні перегородки можуть бути:

  • каркасними;
  • безкаркасними.

Перший тип конструкції частіше використовують для великих приміщень, які кріпляться на алюмінієвий або сталевий профіль. При цьому скло використовується більш тонке у порівнянні з суцільноскляними конструкціями. Другий тип перегородок являють собою суцільне скло з елементами фіксації. Вони мають міцну структуру та несучу здатність.

Також перегородки бувають розсувними та стаціонарними.

Переваги оформлення скляних перегородок на замовлення

В разі необхідності створити індивідуальний простір для працівників офісу чи банку можна скористатись послугою виготовлення скляних перегородок на замовлення. Таким чином можна зонувати приміщення за індивідуальними кресленнями.

Найвигіднішим рішенням стане оформлення замовлення від виробника. Наявність власних потужностей дозволяє контролювати кожен етап виготовлення продукції, що гарантує отримання оригінального товару без націнок. За необхідності на двері перегородки можна нанести логотип компанії або іншої інформації.