Переваги оренди офісу

0
540

Офіс — це необхідність практично для всіх компаній, і рано чи пізно перед власником бізнесу постає питання — купувати приміщення або орендувати.

З одного боку, здається, що власний офіс — це набагато більш надійне вкладення коштів, крім того, його можна облаштувати в повній відповідності зі специфікою підприємства.

З іншого боку, не кожна фірма має достатньо коштів для купівлі приміщення в бажаному районі і бажаної площі.

Вважається, що оренда офісу — це варіант тільки для малого бізнесу, проте для будь-якого підприємства це може стати оптимальним рішенням. Бiльш детально тут https://o-b-center.com.

Переваги оренди офісу

Переваги оренди

  1. Приміщення, яке надається в оренду, часто вже має ремонт, всі необхідні комунікації (інтернет, телефон) і навіть меблі, тому є можливість не витрачати час і кошти на приведення його в порядок.
  2. Питання, пов'язані з обслуговуванням офісу, його змістом, охороною, прибиранням, в більшості випадків, перебувають під відповідальністю власника приміщення, тому господарські питання легко регулюються.
  3.  У разі швидкого зростання компанії, або, навпаки, скорочення, орендований офіс можна швидко поміняти. Навіть якщо договір оренди ставить умову про термін перебування в приміщенні (найчастіше в рамках одного календарного року), це швидше, ніж здійснення угод купівлі-продажу комерційної нерухомості.
  4. Оренда офісу у великому бізнес-центрі набагато доступніше, ніж покупка. Тому, якщо місце розташування компанії принципово для розвитку бізнесу, наприклад, коли робота пов'язана з постійним спілкуванням з клієнтами, то доцільніше знімати офіс в відомому і зручному бізнес-центру, ніж купувати приміщення на околиці.
  5. Роблячи вибір між орендою і купівлею офісу, потрібно уважно зважити всі «за» і «проти», так як це важливо вкладення коштів.

Підприємство може благополучно просунути свою послугу і товар на ринку лише тоді, коли персонал буде відчувати себе на робочому місці затишно, не відволікаючись на різні побутові проблеми. Ясна річ, що коштів на придбання особистого офісу у тільки що з'явилася фірми немає, тому доводиться знімати комерційну нерухомість. І тут підприємець стикається з досить складним вибором. Можна витратити великі гроші і орендувати хороший офіс в елітному бізнес-центрі. Безумовно, це допоможе значно поліпшити імідж фірми, проте не факт, що в майбутньому у неї залишаться кошти для того, щоб продовжити своє перебування у великому і дорогому офісі.

В даний час, при проектуванні нових будинків, забудовники, як правило, відводять перші поверхи будівлі для створення комерційних об'єктів нерухомості. Найчастіше для торгових приміщень, однак, часом і підприємцям вдається організувати робоче місце в житловому будинку. Можна навіть не думати, що таке приміщення буде непридатне для ведення власних справ, так як в самому проекті будівлі вже передбачено, що воно буде повноцінним, службовцям конкретно для створення офісів.

Як правило, такий офіс володіє окремим входом, який знаходиться в фасаді будинку. Ні, це не перероблена спеціально квартира, це саме спроектоване приміщення, тому воно є нічим не відрізняється від приміщення в бізнес-центрі. Отже, давайте розглянемо переваги даного варіанту.

  1. Орендна плата за офіс в житловому будинку зазвичай значно нижче, ніж за квадратні метри в офісних або адміністративних приміщеннях. А вартість оренди, як правило, у більшості підприємців на першому місці під час вибору приміщення під офіс.
  2. У такому офісі обов'язково буде присутній кожна необхідна комунікація, а саме, Інтернет, електрику, опалення, водопостачання. Також в більшості випадків він здається з грамотно підготовленими приміщеннями.
  3. Найчастіше такі офіси невеликих розмірів, тому вам не доведеться переплачувати за невикористану площу. Звичайно, великому підприємству з великим штатом співробітників оренда офісу в житловому будинку навряд чи підійде, а ось невеликий починаючої фірмі така оренда якраз стане найкращим рішенням. В одному будинку часто передбачено 1-3 офісних приміщення, так що можна не переживати, тому що вашими сусідами будуть прості жителі, а не конкуренти.

Зрозуміло, такі офіси мають і свої недоліки. Наприклад, ви можете зіткнутися з проблемами оплати за комуналку, коли прийде величезний рахунок за гарячу воду, якої практично ніхто не користується. Плюс до всього, в житловому будинку, можуть проживати не надто благополучні люди, отже, завжди є ризик бути затопленим. Також ще одним недоліком являє відсутність місця для паркування транспортного засобу персоналу і клієнтів.