Передові технології Bruma: сантехніка для зручності та краси

0
294

Більшість змішувачів для кухні виготовлені з латуні, але мають різне покриття. З латуні. Латунні змішувачі — найпоширеніші і затребувані, так як довговічні, мало схильні до впливу водного середовища і відносно недорогі. Декоративна обробка латунної конструкції може бути різною – від хромування до покривання емаллю. Переважна більшість кранів мають обробку під полірований хром, сатиновий нікель (нержавіюча сталь) або бронзу. Всі ці оздоблення міцні та зберігають свій первісний вигляд протягом багатьох років. Але все ж таки, деякі з них більш довговічні, ніж інші. Хром є довговічним покриттям. Щоправда, сліди від пальців, кулінарні плями та ін. забруднення на ньому дуже помітні.

Передові технології Bruma: сантехніка для зручності та краси

Нікель має різні варіації фінішу. Як правило, маркується написами «матовий», «сатин» або «нержавіюча сталь». Нікель на відміну від хрому має тьмяний, а не глянсовий блиск. Він довговічний, універсальний та легкий у догляді.

«Бронзові змішувачі» набувають свого коричневого відтінку не в результаті металізації або хромування, а в результаті напилення, наприклад, епоксидної смоли або емалі. Це покриття є надійним, але воно менш стійке до сколів або подряпин. Із силуміну (сплаву з алюмінію та кремнію). Цей варіант родом з Китаю та Туреччини найбюджетніший (від 300 руб.), але й найнедовговічніший.

Термін його служби складає лише півроку-рік, потім він почне протікати та ламатися. Особливо руйнівний вплив на силумін надає гаряча вода. Втім, завдяки низькій ціні силумінові змішувачі – відмінний варіант для дачі або тимчасового житла. Майте на увазі, що в магазині ви можете знайти, наприклад, латунний брума змішувачі з деталями із силуміну, тому перевірте на вагу вибрану модель – легкість має насторожити вас.

Вибираємо тип керування

Існують наступні види змішувачів для кухні:

  1. Двовентильні — це традиційні змішувачі з двома вентилями, що обертаються з боків виливу. Сьогодні вони менш популярні, ніж одноважільні крани через меншу зручність керування. Справа в тому, що щоб пустити воду і відрегулювати її температуру, доводиться задіяти дві руки. А ще двовентильні змішувачі коштують дещо дорожче. Зате вони економічніше витрачають воду (за рахунок більш точного настроювання подачі води), легко лагодяться самостійно і краще вписуються в класичні інтер’єри.
  2. Одноважільні — їхня перевага полягає у зручнішому однозахоплюючому управлінні. Це означає, що, щоб відрегулювати інтенсивність потоку та температуру води, потрібно задіяти всього одну руки, палець або лікоть. Під час готування це часто виявляється корисним. Важель змішувачів одноважелів може бути розташований зверху (при низькому виливі) або збоку (при високому виливі).