Нерухомість у Києві та області — особливості вибору

0
305

Як вибрати зручне планування та купити квартиру в новобудовах

Багато людей, які не мають власного житла, мріють не тільки про доступну квартиру, а й про квартиру, яка знаходиться в сучасному новому будинку. Причому бажано, щоб цей будинок був розташований у зручному місці, недалеко від метро, ​​поряд з добре розвиненою інфраструктурою та транспортними розвилками. Однак подібне житло коштує чимало. Що ж робити, щоб здійснити мрію в реальність? Рекомендуємо вам вибрати актуальні оголошеня по нерухомості у Києві та області на цьому порталі https://100realty.ua/.

Нерухомість у Києві та області — особливості вибору

Знайди свою квартиру в новобудовах

Як стверджують фахівці, це цілком можливо. Справа в тому, що багато забудовників на сьогоднішній день йдуть назустріч покупцям і вигадують гнучкі програми щодо придбання нерухомості. Банки, у свою чергу, також зацікавлені в клієнтах, тому пропонують бажаючим відкрити іпотечний кредит на вигідних умовах.

На думку експертів, найнижчими цінами на квартири забудовники радують майбутніх клієнтів на старті продажу житла у новобудовах. Тому, купівля квартири в новобудові може стати дуже вигідним рішенням. Саме так ви зможете заощадити до 30-40% коштів, у порівнянні з покупкою квартири в вже існуючому будинку.

Встановлення низьких цін на новобудови характерно на початковому етапі будівництва великих житлових комплексів та віддалених мікрорайонів. Адже як інакше забудовнику залучити хвилю покупців?

Крім цього, після першої хвилі клієнтів, об’єкт нерухомості стає пізнаваним на ринку і на нього з’являється досить високий попит. Якщо до цього додати ще й відмінні темпи будівництва, то це дасть інвесторам гарантію. Фактично, вона працюватиме краще, ніж будь-який офіційно засвідчений документ.

Коли перед очима пайовиків, які вирішили вкласти гроші на другій хвилі популярності, з’являється наочний приклад надійного забудовника, вони готові заплатити навіть трохи більше. Головне, залишитися з гарною квартирою та не втратити грошей. Адже погодьтеся, багато хто отримав гіркий досвід, сподіваючись придбати житло в новобудові.

Згодом квартира в новобудові набирає в ціні. Процес відбувається в міру будівництва будинку, і вже в готовій новобудові квартира коштуватиме приблизно на 20-40% дорожче за первісну заявлену вартість.

Усі фахівці, які працюють на ринку нерухомості, знають, що з початку будівництва будинку до повного його будівництва ціна поступово збільшується. Експерти стверджують, що вартість кожного квадратного метра починає зростати буквально поверхово. Тому ті, хто бажають заощадити на покупці житла в новобудові, повинні розуміти, що чим більше поверхів збудовано, тим дорожче коштуватиме майбутня квартира.