Елітні номери – стильно, зручно, практично!

0
381

Переваги гарних мобільних номерів

При покупці SIM-карти не всі звертають багато уваги на номер мобільного телефону. По суті, це нормально, адже що незвичайного може бути в наборі цифр? Однак, не все так просто – цифри можуть мати конкретний порядок, а значить, номер буде виглядати привабливіше, а запам'ятати його стане простіше.

Стандартні абоненти, яких налічується кілька мільярдів по всій планеті, мають звичайні телефонні номери, що складаються із довільного порядку чисел. Є таке поняття, як «гарні номери» — легко запам'ятовуються, т.к. із 10 цифр різних всього 2-3. Такі номери замовляються або знаходяться за окрему плату, наприклад, в інтернеті, на сайті. Найчастіше їх купують фірми та різні організації.

Можна провести паралель між рекомендованими номерами мобільного телефону та автомобіля. В обох випадках це наголошує на статусі власника, говорить про його респектабельність.

Елітні номери – стильно, зручно, практично!

Класифікація гарних номерів

Мобільні номери з незвичайним набором цифр поділяються на декілька категорій.

Найелітнішими є платинові. Це номери, які складаються з 1 або 2 різних цифр. Не складно здогадатися, що подібні номери є найдорожчими. Вартість досить висока, тому звичайний абонент не зможе дозволити таку розкіш.

Наступна категорія – золоті номери. Тут різниця цифр буде більшою, цінник трохи нижчий.

Переваги гарних номерів

  1. Ефективність. Виходячи зі статистики, можна дійти невтішного висновку, що організаціям подібні номери значно допомагають. Клієнти люблять номер, що складається з кількох різних цифр. Його простіше набрати та запам'ятати.
  2. Імідж абонента. Найчастіше до красивих номерів виникає більша довіра, ніж до стандартних. Шахраї рідко використовувати платинові номери, т.к. їм це не вигідно.
  3. Підвищення доходів. У разі гарні номери вигідні для мобільних операторів, т.к. це додатковий заробіток.
  4. Гарний номер можна придбати назавжди або взяти в оренду. Платиновий або золотий номер – це відмінний презент, який буде в тему бізнесменові-початківцю. Завдяки гарному номеру до вас зросте довіра, відповідно кількість клієнтів постійно зростатиме.