Екшен камери – основне призначення

0
308

Чому створили екшн-камери? Тому що звичайні камери не можуть працювати тоді, коли погане освітлення. Такі ж шкідливі для них підвищена вологість або забрудненість. Ті ж проблеми, коли пересуваєшся на великій швидкості або котиш складним рельєфом. А екшн-камери для роботи за таких умов цілком придатні. Замовити екшен камери по гарній ціні ви можете тут https://dronestore.com.ua/product-category/action_cameras/.

Основне призначення екшн-камери – знімати екстремальні види спорту. Принаймні саме з цією метою їх розробили. І в даний час їх сфера застосування значно ширша. Ось чому є чимало бажаючих придбати їх для того, щоб знімати подорожі.

Далі ми докладно зупинимося на тому, що є екшн-камера, яке її призначення і якою вона може бути.

На жаль, є ще чимало таких користувачів, які іноді не знають, як правильно її застосовувати. Ось чому девайс може неякісно працювати, а потім і зовсім ламається. Нижче буде розказано про те, як користуватися екшн-камерою.

Екшен камери – основне призначення

Що називають екшн-камерою

Екшн-камера – це цифрові камери. Їх створювали спеціально для того, щоб робити зйомку в агресивному середовищі.
Для того, щоб пристрій не постраждав, у нього є захист від ударів, вологи та бруду. Для цього його поміщають у спеціальний корпус. Відмінні риси таких пристроїв — це невеликий розмір, невелика вага, ширококутний об’єктив. Глибина різкості збільшена.

Є фікс-фокус. Він відрізняється від автофокусування. Має постійну фіксацію. Це означає, що він не боїться трясіння та стрибків. Зображення таки буде чітким. Для фіксації того, що вас зацікавило, достатньо лише навести камеру в потрібну сторону.

Відмінність екшн-камери від звичайної і в тому, що вона має здатність знімати в будь-якому середовищі, яке недружнє для техніки. Оператор позбавлений необхідності виконувати налаштування. Від нього потрібно лише увімкнути пристрій на запис. І все.

Якщо ви купуєте такий пристрій, знайте, що до нього додається комплект аксесуарів для застосування в різних умовах. А ще за потреби можна окремо докупити будь-яке приладдя.

ВАЖЛИВО! Хороша екшн-камера здійснює підтримку зйомки у форматах підвищеної чіткості – 2K та 4K. Вона також робить якісні знімки з роздільною здатністю до 12 мегапікселів.

Область використання пристрою

Придбати екшн-камеру можна тому, хто займається екстремальними видами спорту. І тому, хто знімає відео, наприклад, на полюванні чи рибалці. А тепер пристрої набули популярності і для зйомки соціальних репортажів. Потрібно лише закріпити модель на голові.
Протиударний корпус дозволяє девайсу бути стійким до механічних дій. Тобто, коли оператор падає, корпус не пошкоджується. За рахунок водонепроникної конструкції можна знімати як під дощем, і у воді.

До речі, раніше екшн-камери використовували для зйомки постановочних фільмів, а потім відмовилися. Виявилося, що картинка не дуже якісна. У тому сенсі, що мистецькі можливості мізерні, якщо надалі займатимешся обробкою відео при монтажі.

Девайс підійде і для того, щоб застосувати його як реєстратор на мотоциклі. Оскільки пристрій кріпиться подібно до веб-камери, то його можна зафіксувати на кермі або капоті. Завдяки широкому куту огляду можна фіксувати все, що відбувається на дорозі.

Часто користувачі запитують, чи потрібно купувати екшн-камеру, якщо бажаєш зняти будь-які урочистості. Наприклад день народження. У таких ситуаціях краще підходять звичайні камери або фотоапарат, які мають функцію запису відео.

ВАЖЛИВО! Всі характеристики та важливі параметри екш-камери вказують на те, що потрібно нею знімати в умовах, коли немає можливості довго займатися налаштуванням, фокусуватися та використовувати всі навички, коли знімаєш звичайною камерою.