Дрімка — виготовлення ліжок з буку

0
904

Натуральні матеріали ніколи не вийдуть з моди, і дерево не виняток.
Не дарма продаж меблів з деревини займає чи не найперше місце на ринку збуту.

Особливості дерев'яних ліжок

Список порід для виготовлення ліжок довгий. У нього входять м'які, тверді і дуже тверді породи. Найпоширеніші це ялина, сосна, липа, осика, горіх, дуб, бук, модрина і біла акація. Кожна з них має свої властивості і характеристики, але, не дивлячись на це, дерев'яні ліжка дуже схожі між собою. Дрімка.ком — виготовлення ліжок з буку.

Дрімка — виготовлення ліжок з буку

Особливості

В першу чергу, відзначається широке конструкційну різноманітність. З пиломатеріалів можна виготовити виріб будь-якої форми і будь-яких розмірів. Висока узголів'я, поєднана конструкція ліжка з шафою і тумбами, двох'ярусна ліжко або акуратна, різьблена кушетка — можна вибрати будь-який вподобаний ескіз, навіть самий, на перший погляд, складний.

Деревина відмінно піддається фарбуванню. Тому, готовий виріб можна забарвити в будь-який колір, що допоможе гармонійно вписати меблі в ваш інтер'єр приміщення. Крім того, фарба створить додатковий захисний шар, який збільшить термін експлуатації ліжка, убереже виріб від сонячних, ультрафіолетових променів і не дозволить корозії «атакувати» деревину навіть у вологих приміщеннях.

Спальне місце з дерева не боїться механічних навантажень. Дерев'яний каркас може витримати вагу до 250 і більше кг. У разі поломки однієї з перекладин, її легко замінити своїми руками без виклику фахівця додому. Це говорить про високий рівень практичність ліжок. Така особливість стане відмінним плюсом в сім'ях, де є маленькі діти, люблячі стрибати на ліжках.

Екологічна чистота

Дерево є натуральним матеріалом, який не шкодить ні навколишньому середовищу, ні людині. При виготовленні меблів не використовуються в якості добавок хімікати, які чинять негативний вплив на організм. Єдине, чим обробляють пиломатеріал — це антисептики (для запобігання корозії, цвілі) і антипірени (для зменшення рівня загоряння).

Практично 90% ліжок виробляють з дерева. Їх застосовують у вітальнях, в спальнях, в дитячих кімнатах. Також широко застосування в готельному бізнесі, на кораблях.

Дерев'яні меблі заслужила свою популярність не тільки натуральної чистотою, а й елегантним зовнішнім виглядом. Не існує такого стилю інтер'єру, де б спальне місце з дерева було б зайвим і недоречним. Деревина завжди надає затишок і комфорт, робить обстановку домашньої і теплою в будь-який час року.