Чому багато хто вибирає лікувальний корм для собак?

0
544

У коментарях читачі розповіли, чим годують своїх вихованців, який корм підійде за віком або різних порід кішок і собак. У першій збірці зібрали корм для кішок, у другій — чим годувати собак.

Royal Canin і Now Fresh

Ми нашого песеля годуємо Royal Canin Hypoallergenic HSD 24 або Now Fresh беззерновим з індичкою, качкою та овочами. Чергуючи між собою. Від інших червоніють лапи і морда, іноді нудить. Замовити можна тут https://petko.com.ua/lechebnyy-korm-dlya-sobak/c452/brend-values-royal-canin/.

Чому багато хто вибирає лікувальний корм для собак?

Purina Pro Plan

У мене живе акіта-іну, сука, 1 рік. Стандартний раціон — Pro Plan з ягням, ніяких інших кормів або смаків шлунок собаки не приймає. Як ласощі даю варене або печене яловиче серце, сушене легке, кістки. Регулярно самостійно додає в раціон лінолеум і шпалери.

Ontario і корм з «Вкусвілла»

Виховую французького бульдога Фаню, 8,5 років. Дівиця з прекрасним характером і почуттям гумору. Потрапила до мене два роки тому з перетримки, до якої жила в іншій родині.

Перепробували в перші півроку масу сухих холістіков. Через погану реакції собаки на курячі інгредієнти то шерсть лізла, то прищі на підборідді, то стілець рідкий. Знайшла оптимальний для собаки варіант: половина порції — сухий корм чеського виробника Ontario з ягням, інша половина — паштет для собак з індичкою з «Вкусвілла».

Підозрюю, що Ontario підійшов, так як він не такий білковий, як більшість дорогих розфуфирена кормів, але собаці старше 6-7 років це якраз підходить, а в цілому склад у цього далеко не самого дорогого корми дуже якісний.

Monge

У нас собака породи американський стаффордширський тер'єр. Такі собаки дуже аллергічні, і підібрати їм корм — реальна проблема: або шерсть сиплеться, або свербить весь.

Годуємо сухим кормом, так як натуралкою годувати немає можливості, та й часу все підбирати і балансувати теж. Від дешевих кормів відмовилися відразу, тому що якість залишає бажати кращого. Якось від безвиході взяли маленький пакет Pro Plan, так псу з нього було погано весь день. Пробували корм Grandin, мішок 12 кг коштував 4600 Р. Спочатку все було нормально, але потім почав сильно свербіти, вирішили поміняти.

Зараз замовляємо корм Monge з білою рибою: нам сказали, що він самий гіпоалергенний. Поки з ним проблем немає.

Гречка з тушонкою

У мене стерилізована сука середніх розмірів. Як на божевільного дивиться, коли я даю їй Grandorf Holistic, а все тому, що варю гречку з тушонкою. І собака задоволена, і самому можна поїсти, якщо готувати ввечері лінь. Але правди заради — тушонку беру ту, яку сам би їв, а не найдешевшу.