Автоматика для ролет: які переваги і чи є недоліки?

0
258

Автоматика для ролет: які переваги і чи є недоліки?

Автоматика для воріт та ролет — комплекс приводів, які дозволяють віддалено керувати відкриванням та закриванням. Установка автоматики для ролет дозволяє підвищити рівень зручності експлуатації без впровадження складних систем управління. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні купити якісну автоматику для ролет MOSEL MOTOR, загляньте в каталог інтернет-магазину MoselMotor: https://moselmotor.com.ua/ua/.

П’ять переваг автоматики для ролет

Перша і найбільш очевидна перевага автоматики для ролет — це зручність відкривання та закривання. За рахунок встановленої автоматики керування можна виконувати із салону автомобіля. Це буде оцінено в районах з суворим кліматом, а також в умовах несприятливих погодних умов.

Автоматика для ролет — обов’язковий елемент систем, де часто відбувається відкривання. До цієї категорії можна віднести громадські паркінги, складські приміщення. Автоматика універсальна і може монтуватися на ворота будь-якого типу, зокрема на секційні, панорамні та відкатні.

Установка автоматики для ролет дозволяє заощаджувати час і сили на відкривання та закривання, а також підвищує рівень безпеки цього процесу.

Автоматика для захисних ролет підвищує рівень безпеки та надійності. Завдяки автоматичній системі ворота мають тривалий захист від незаконного проникнення та злому.

Сучасні системи, наприклад, автоматика для ролет MOSEL MOTOR мають максимально просте налаштування та значний експлуатаційний термін, не вимагають перевірки та профілактики протягом кількох років.

Інтеграція автоматики для ролет MOSEL MOTOR в «розумний дім»

Сучасна автоматика для воріт та ролет MOSEL MOTOR дозволяє впровадити її роботу в систему «розумного дому». Таким чином, відкривання та закривання контролюватиметься датчиком руху або даними із зовнішніх відеокамер.

При несанкціонованому відкритті воріт автоматика для ролет MOSEL MOTOR передасть сигнал центру управління, звідки інформація надійде на смартфон або комп’ютер власника. Можливість відкриття автоматики для захисних ролет «Мосел» можна налаштувати в певні часові проміжки.

Єдиним недоліком автоматики для воріт та ролет можна назвати залежність від електрики. Однак у більшості систем передбачено варіант аварійного відкривання. Крім того, автоматика для ролет потребує більш розширеного та ретельного обслуговування.