Як правильно вибрати цемент?

0
938

Як правильно вибрати цемент?

Цемент – це фундаментальний матеріал для будівництва будівель. Будь то стриманий будиночок чи величезний особняк. У магазинах продається великий асортимент цементу на будь-який смак, але вам потрібно зробити вибір на користь якісного та, звичайно, доступного для вашого бюджету товару. Цей вибір не може зробити новачок у цій справі, але ми наведемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам не помилитися у покупці.

Уважно розгляньте на упаковці позначення міжнародного стандарту якості  ISO-9000. Це буде доказом того, що товар відповідає світовим стандартам.

Тепер розгляньте дату виготовлення цементу. Дата може не стояти на упаковці, але ви не полінуєтеся та попросите документи про терміни придатності. Запам’ятайте, вже за півроку матеріал втрачає свою активність на третину.

Поруч має бути написана країна-виробник. Не варто поспішати купувати товар, адже це дуже важливо у виборі. Серед представленого асортименту найчастіше є цемент вітчизняного виробництва. Ми рекомендуємо купувати вітчизняний цемент із кількох причин:

  • Якщо цемент виявиться не якісним, ви можете легко звернутися до виробника у своїй країні та пред’явити свої претензії. У чужій країні складніше зв’язатися з виробником і досягти справедливості.
  • По-друге, закордонна продукція, перш ніж потрапити на прилавок, проходить довгий шлях, але, як відомо, термін придатності для цементу невеликий і чим він «свіжіший», тим краще.
  • Правду кажучи, вітчизняний товар не в приклад дорожчий, ніж імпортний, але якість має виправдати ціну на товар.

Ще один пункт – упаковка. Так, так не дивуйтеся, адже важливо придбати не зіпсовану та міцну упаковку. Вона повинна виготовлятися з 4-х шарового паперу з міцно прошитими краями та надійно скріпленою горловиною. Зіпсована упаковка вважається не придатною для зберігання цементу у приміщенні.

Тут можна ознайомитись з цінами на цемент у Львові.

Для економії своїх грошей переконайтеся в реальній вазі товару. На жаль, трапляються випадки, коли виробники не повідомляють левову частку необхідної маси. Будьте обережні і не потрапите на цю вудку.

Спробуйте помацати цемент та визначити його якість. Він повинен бути м’яким та розсипчастим, не мати грудок та катишок.

Пам’ятайте, не намагайтеся вибрати найдешевший варіант. Існує великий відсоток вмісту гранітного пилу чи золи.
Висновок: правильно вибрати цемент складно, тому будьте уважні, коли читаєте інформацію на упаковці, перевіряючи саму упаковку, а також помічайте злоякісні махінації виробників і не потрапляйте до них.