5 ТОП-ідей для декоративного оздоблення стін

0
24732

5 ТОП-ідей для декоративного оздоблення стін

Завдяки величезному вибору матеріалів та інструменту для оздоблювальних робіт можна задовольнити смак будь-якого дизайнера. Про те, як можна оформити вертикальні поверхні у приміщенні поговоримо далі.

Щоб придбати якісні інструменти для штукатурки стін варто завітати на сайт компанії TeRem: https://terem.ua/ua/g97973164-instrument-dlya-otdelochnyh. Вся продукція сертифікована, тому можна бути впевненим в її оригінальності. Товари для декоративної штукатурки стін доступні для кожного споживача, а оптовим клієнтам надаються приємні знижки.

Який інструмент для оздоблювальних робіт знадобиться

  • Венеціанська штукатурка. Інструменти для оздоблювальних робіт такого типу прості. Це шпатель та кельма. Такий вид оздоблення імітує натуральні кам’яні породи на кшталт мармуру чи граніту.
  • Отточенто. Оздоблення має перламутровий блиск та гладку структуру, схожу з блиском атласної тканини. Під час роботи використовується шпатель, валик з коротким ворсом та морська губка.
  • Імітація піску. Оздоблення з ефектом піщаних барханів. Для роботи треба щітки, шпателі.
  • Текстурна. Наносити цей вид штукатурки можна за допомогою пневматичного розпилювача.
  • Структурна. В результаті можна отримати поверхню, яка імітує дерево чи камінь. Роботу виконують за допомогою автоматичного апарата.
  • Фактурна. Дозволяє отримати шорстку поверхню завдяки наявності у суміші гранітної чи мармурової крихти. Наноситься шпателем.

Якісні інструменти для штукатурки стін

Для роботи варто заздалегідь підготувати інструменти для штукатурки стін. Необхідно мати під рукою інструменти для підготовки поверхні: шпатель, скребок та металеві щітки. З їх допомогою можна видалити залишки старого покриття швидко та ефективно.

Також необхідно мати підсобні інструменти та автоматичне обладнання. Перший тип приладдя містить в собі інструменти для нанесення та розрівнювання матеріалу.

Де можна придбати товари для декоративної штукатурки

Щоб придбати товари для декоративної штукатурки варто зайти на сайт компанії, де продаж відбувається напряму від виробника. Всі предмети виготовлені із міцних та зносостійких матеріалів, що дозволяє виконувати роботу швидко та ефективно, не докладаючи значних зусиль.

Придбавши інструменти та матеріали на одному сайті можна значно заощадити, користуючись спеціальними пропозиціями.