У чому переваги безпружинних матраців

0
370

Класифікація видів

Не всі люди готові спати на жорстких матрацах навіть якщо вони виготовлені відомим брендом. Щоб не потрапити у неприємне становище, потрібно чітко усвідомлювати свої бажання. Перший пункт, з яким потрібно визначитися для вибору матраца, – це наповнювач. Бувають моделі із пружинами різних модифікацій та різного роду натуральні наповнювачі без металевих вставок. Безпружинні матраци ви можете замовити тут https://mirmatrasov.com/ по гарнiй цiнi.

У чому переваги безпружинних матраців

З незалежними пружинами

Незалежними пружинами заслужено пишаються імениті виробники ортопедичних матраців. Сенс конструкції в тому, що кожна пружина затягується в чохол, не стикаючись із сусідніми конструкціями. У результаті виходить, кожна пружина працює самостійно, підлаштовуючись під форму тіла.

Матрац із незалежними пружинами

Для того, щоб зрозуміти, наскільки це комфортно, потрібно трохи поговорити взагалі про пружини як елемент наповнювача. Справа в тому, що вимоги до м'якості та жорсткості матраца, що пред'являються хребтом, обумовлені тим, що для відпочинку хребет повинен випрямитись в умовну лінію. Для цього відділи, спрямовані від тіла, повинні мінімально обволікатися матрацом, при цьому відчуваючи максимальну протидію. Відділи направлені всередину тіла – навпаки, постійно згинаються протягом дня. Для них оптимальний варіант — структура, що обволікає.

Пружинні моделі хороші тим, що під впливом тіла пружина приймає оптимальне для кожного конкретного відділу хребта положення. Тобто тіло людини саме створює для себе ідеальний матрац. У моделях із незалежними пружинами цей ефект посилено в рази, завдяки чому не просто кожен відділ хребта, а буквально кожен квадрат спини отримує комфортні умови. Чим більше пружин містить квадратний метр матраца, тим більший ефект він надаватиме на спину людини.

Безпружинні

Безпружинні матраци не можуть коштувати дешево, оскільки в них переважно використовуються природні гіпоалергенні матеріали. Такі матраци найчастіше бувають жорсткими чи м'якими – без проміжної категорії середньо-м'яких моделей.